UBICACIÓ I CONTACTE

Per resoldre qualsevol dubte sobre la informació de la nostra pàgina web, aclariment sobre la nostra escola i estudis, estarem encantats d’atendre’l.

Direcció

Secretaria i administració

Patricia Carranza

Directora
patricia.carranza@stpauls.es
932 030 500

Enric Ventura

Subdirector Pedagògic
enric.ventura@stpauls.es
932 030 500

David Gabaldon

Subdirector.
Director Financer i de RRHH
david.gabaldon@stpauls.es
932 030 500

Sonia Carballude

Responsable de Bus
Secretaria P3 fins a ESO2
bus@stpauls.es
sonia.carballude@stpauls.es
932 030 500

Tamara Caballero

Administració de proveïdors
tamara.caballero@stpauls.es
932 521 312

Sara Calvo

Secretaria ESO3 a BATX2
secretaria@stpauls.es
sara.calvo@stpauls.es
932 030 456

Marga Alaman

Admissions
marga.alaman@stpauls.es
932 030 500

Laura Abajo

Administració de clients
Gestió de personal
laura.abajo@stpauls.es
932 049 051

Tina Ridge

Responsable de Comunicació
Secretaria de Direcció
tina.ridge@stpauls.es
932 030 500

Av.Pearson, 39-45
08034 – Barcelona – España

Coordinació

Seccions

Serveis

Ingrid Espinosa

Coordinadora Early Years
ingrid.espinosa@stpauls.es
932 030 500

Raul Salmeron

Coordinador Educació Primària
raul.salmeron@stpauls.es
932 030 500

Claire Neely

Coordinadora Educació Secundària Obligatòria
claire.neely@stpauls.es
932 030 500

Hortènsia Mallén

Coordinador Batxillerat
hortensia.mallen@stpauls.es
932 030 456

Anna Masdeu

Responsable Activitats Extraescolars
anna.masdeu@stpauls.es
932 030 456

Monserrat Victoria

Responsable Gabinet d’Orientació Psicopedagògica
montse.victoria@stpauls.es
932 030 500

Hannah Margrett

Responsable d’Anglès
hannah.margrett@stpauls.es
932 030 456

Enric Ventura

Responsable TIC
enric.ventura@stpauls.es
932 030 456

Marc Esteve

Responsable Cuina
marc.esteve@stpauls.es
932 521 656

Manuel Ruibal

Responsable Manteniment
manuel.ruibal@stpauls.es
932 030 500

Queixes i suggeriments

concerns-complaints@stpauls.es

Direcció

Patricia Carranza

Directora
patricia.carranza@stpauls.es
932 030 500

Enric Ventura

Subdirector Pedagògic
enric.ventura@stpauls.es
932 030 500

David Gabaldon

Subdirector.
Director Financer i de RRHH
david.gabaldon@stpauls.es
932 030 500

Secretaria i administració

Sonia Carballude

Secretaria P3 fins a 2n d’ESO
sonia.carballude@stpauls.es
932 030 500

Tamara Caballero

Administració de proveïdors
tamara.caballero@stpauls.es
932 521 312

Marilà Lucas

Secretaria ESO2 a BATX2
marila.lucas@stpauls.es
932 030 456

Marga Alaman

Admissions
marga.alaman@stpauls.es
932 030 500

Mariví Ramiro

Administració de clients
marivi.ramiro@stpauls.es
932 049 051

Tina Ridge

Responsable Bus Escolar
tina.ridge@stpauls.es
932 030 500

Coordinació

Claire Neely

Coordinadora Early Years
claire.neely@stpauls.es
932 030 500

Raul Salmerón

Coordinador Educació Primària
raul.salmeron@stpauls.es
932 030 500

Hortènsia Mallén

Coordinadora Educació Secundària Obligatòria
hortensia.mallen@stpauls.es
932 030 500

Carlos Mínguez

Coordinador Batxillerat
carlos.minguez@stpauls.es
932 030 456

Seccions

Anna Masdeu

Responsable Activitats Extraescolars
anna.masdeu@stpauls.es
932 030 456

Monserrat Victoria

Responsable Gabinet d’Orientació Psicopedagògica
montse.victoria@stpauls.es
932 030 500

Hannah Margrett

Responsable d’Anglès
hannah.margrett@stpauls.es
932 030 456

Enric Ventura

Responsable TIC
enric.ventura@stpauls.es
932 030 456

Serveis

Marc Esteve

Responsable Cuina
marc.esteve@stpauls.es
932 521 656

Manuel Ruibal

Responsable Manteniment
manuel.ruibal@stpauls.es
932 030 500

Queixes i suggeriments

concerns-complaints@stpauls.es

Av.Pearson, 39-45
08034 – Barcelona – España